آتی سکه

یکشنبه 31 اردیبهشت 91

بازارهای جهانی تعطیل است و گزارشی درباره بازار طلا وجود ندارد که بخواهم عرض کنم . درعین حال با توجه به تثبیت قیمت در زیر محدوده 1614 احتمال صعود را به بالای این منطقه در کوتاه مدت بعید میدانم . ولی چارت مجبور است در هفته آتی حداقل تا 1611 یک افزایش قیمت را تجربه کند و احتمال بعد از این که این اتفاق افتاد باید بازنگری در مورد تحلیلها داشته باشیم.

بازار های داخل و تحلیل انس در تایم فریمها مختلف با یکدیگر تناقض دارند . این تناقض اولین هشدار است که باید کمی با دید کوتاه مدت تر حرکت کنیم تا تکلیف و جهت روند مشخص گردد. در تایمهای بالاتر مثل روزانه وآتی سکه نیز قیمتها در محدوده های خاصی قرار گرفته اند که حاکی از پتانسیل حرکت به هر دوطرف است.

ولی بالشخصه روند قیمتی سکه را در کوتاه مدت نزولی میبینم.

قسمت دیده بان آتی که جدیدا به وبلاگ افزوده شده است به اخبار لحظه به لحظه و تحلیل های کوتاه مدت در طول روز می پردازد. این بخش هزینه اشتراک جداگانه ای از بخش سیگنال دارد که برای توضیحات بیشتر می توانید به بخش پست ثابت در ابتدای وبلاگ مراجعه کنید. 

چه چیزی گران میشود و چه چیزی ارزان ؟ 

اجرای فازدوم هدفمندی به تعویق افتاد 

اختلاف نظر غرب وروسیه در قبال ایران 

10:14) پنجره ای که دیروز ایجاد شده بود داره بسته میشه و احتمالا امروز این اتفاق میفته البته بعد از ساعت 13 احتمالا. 

ایران حق داشتن انرژی صلح آمیز هسته ای را دارد

دیده بان آتی در بخش ادامه مطالب


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  یکشنبه سی و یکم اردیبهشت ۱۳۹۱ساعت 9:53  توسط عبدالحکیم بایی  | 

شنبه 30 اردیبهشت 91

همانطور که عرض شده بود در روز پنج شنبه برای قیمت انس طلا، هر دو حد قیمتی موج 4 دیده شد . واز طرف دیگر سعی در رسیدن به هدفهای بالاتر هم داشت که نهایتا در محدوده 1592 بکار خود پایان داد. 

درصورتی که قیمت هفته آینده در همین محدوده باز شود انتظار افزایش قیمت تا محدوده 1610 را خواهیم داشت. برای دومین هفته انس در زیر 1614 مانده است که زبیعتا باید معنای تثبیت داشته باشد ولی با توجه به الگوهای برگشتی در تایم هفتگی ممکن است هفته آینده شاهد افزایش قیمت انس باشیم . 

شنیده  شده که در معاملات تلفنی دیروز قیمت دلار حدود 1700 و آبشده حدود 285000 معامله شده است که با توجه به این قیمتها و قیمت انس امروز باید معاملات آتی روند صعودی چندروز گذشته خود را ادامه دهد. 

بخش دیده بان آتی سکه را در بخش ادامه مطالب میتوانید دنبال کنید .

 تحلیل کاملی از روند معاملات آتی سکه برای اعضا کلاس و مشترکان سیگنال ارسال شده است. 

برای اطلاع از پکیجهای وبلاگ به پست ثابت مراجعه فرمایید. ادامه مطلب
+ نوشته شده در  شنبه سی ام اردیبهشت ۱۳۹۱ساعت 1:3  توسط عبدالحکیم بایی  | 

پنج شنبه 28 اردیبهشت 91

مطالب دیده بان بازار آتی سکه طلا از روز شنبه بصورت رمزی خواهد بود.

دوستداران وبلاگ برای اشتراک به پست ثابت مراجعه فرمایید. با این کار بجز اینکه از روند روزانه معاملات و هدفهای قیمتی روزانه آگاه خواهید شد از وبلاگ نیز حمایت میکنید.

ضمنا توصیه اکید دارم که بهترین سرمایه گذاری عمرتان را انجام دهید . با آموزش در واقع بر روی خود سرمایه گذاری میکنید و یقین داشته باشید که این بهترین سرمایه گذاری تمام عمرتان خواهد بود.

-----------------------------

انس طلا در تایم H4 یک موج اصلاحی از ۳ نزولی به ۴ را نشان میدهد. هدفهای این موج اصلاحی میتواند ۱۵۵۹ و ۱۵۸۱ باشند. ضمنا در صورت گسترش موج ۴ تنها در صورتی این موج شماری صحیح خواهد بود که قیمت از ۱۶۱۴ بالاتر نرود. در صورت عبور از این منطقه باید منتظر عبور از ۱۶۳۴ نیز بود. در صورت این اتفاق نه تنها موج شماری تغییر خواهد کرد بلکه روند نزولی که در تایم هفتگی دیده شده است نیز اصلاح خواهد شد. ۱۵۵۹ و ۱۵۷۹ برای انس طلا در روزهای آینده عددهای کلیدی خواهند بود.

هدفهای موج ۵ نزولی در محدوده ۱۴۲۵ قرار دارد.

دیده بان آتی :

۱۰:۵۲)  انتظار میرود امروز قیمت در محدوده بین ۶۴۰ تا ۶۳۸ باز شود. حمایت اول در منطقه ۶۳۵ تا ۶۳۱ قرار دارد. ۶۲۶ و ۶۱۳ هدفهای موج ۵ نزولی در گامهای اول و درکوتاه مدت هستند. مقاومت مهم امروز ۶۴۶ است.

****) دیده بان آتی از روز شنبه به بعد اشتراک هفتگی  وماهانه خواهد داشت. برای بررسی بیشتر میتوانید به سوابق وبلاگ و روند پیشنهادی قیمتی وبلاگ از گذشته تاکنون نگاهی بیندازید وسپس تصمیم بگیرید که مشترک شوید.

۱۱:۰۷) قیمتهای تا این لحظه بخاطر قیمت انسی که از ۱۵۳۵ تا ۱۵۵۰ رفته .

۱۱:۱۰) تابلو ۶۴۳ طرفین تابلو است. تابلوی اصلی قطع . لینک پشتیبان قطع. مفید تریدر قطع. مملکت گل وبلبل.

۱۱:۱۳) ۶۴۳۷۰۰ - ۶۴۴۳۰۰طرفین تابلو

۱۱:۲۴) ۶۴۷ و ۶۴۰ کف و سقف امروز تا الان که منطبق بر دو موینگ اوریج طبق استراتژی ۱ است. این محدوده نه سیگنال خرید است ونه سیگنال فروش ولی با توجه به روند نزولی برای فروش میتوان تصمیم داشت.

۱۱:۲۷ ) ۶۵ درصد فروشنده ها در اعدا کمتر از ۶۵۰ هستند. تراکم اصلی در ۶۴۵ و۶۴۸ است.

۱۱:۵۰) درصورت ریزش انس به کمتر از ۱۵۴۲ دوباره شاهد انس ۱۵۳۰ خواهیم بود. الان ۱۵۴۶ است.

۱۱:۵۵) با گذر از ۶۴۵ حجم فروشنده ها کمتر شد . مقدارعمده  از فروشنده های پایین ۶۵۰ در محدوده ۶۴۸ منتظرند.

۱۲:۰۶) حجم فروشنده ها داره کمتر میشه !!!

۱۲:۱۱) فروشنده ها ۸۶۰ تا که ۴۱۰ تا کمتر از ۶۵۰ نشسته اند.

 

 

 

 

+ نوشته شده در  پنجشنبه بیست و هشتم اردیبهشت ۱۳۹۱ساعت 10:44  توسط عبدالحکیم بایی  | 

چهارشنبه 27 اردیبهشت 91

برای انس جهانی طلا خبر بد آنکه ۱۵۴۵ دلار حمایت موینگ اوریج ۹۰ روزه برای اولین بار از سال ۲۰۰۹ تا کنون شکسته شده است. کندل هفتگی این هفته انس دو خبر بد دارد. خبر بد اول قیمت زیر ۱۶۱۴ در این هفته یعنی تثبیت قیمت در زیر ابرهای ایچیموکو در تایم هفتگی . معنی این خبر آنست که این محدوده مقاومت سنگینی در آینده خواهد بود از ابتدای سال ۲۰۰۹ این اتفاق رخ نداده است که قیمت طلا حتی به محدوده ابرهای ایچیموکو نفوذ کند ولی در چند هفته گذشته نه تنها این نفوذ رخ داده بلکه خروج ازاضلاع پایینی نیز شروع و اکنون در حال تثبیت است. ازظرف دیگر موینگ اوریج ۹۰ نیز در تایم هفتگی برای اولین بار از همان ابتدای سال ۲۰۰۹ تاکنون در حال شکسته شدن است.

نمیخواهم از عددهای رویایی صحبت بکنم ولی ظاهرا باید منتظر انس ۱۴۵۰ دلاری بود . خوش بحال خانمها که میخوان طلا بخرن.  فقط دعا کنیم دلار هم بشه ۱۴۰۰ که دیگه نور علی نور است.

مطالب مربوط به تحلیل روزانه بازار آتی در بخش ادامه مطالب قرار دارد.

 


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  چهارشنبه بیست و هفتم اردیبهشت ۱۳۹۱ساعت 12:20  توسط عبدالحکیم بایی  | 

سه شنبه 26 اردیبهشت 91

به مطالب این پست دقت بفرمایید . هدفهای موج نزولی برای روزانه و ۴ ساعته و یک ساعته به زیبایی دیده شده اند . موج ۵ نزولی انس تا ۱۵۰۸ نیز میتواند ادامه پیدا کند.

آتی سکه : در تایم ۱۵ دقیقه شروع موج ۵ نزولی علامت داده شده است. هدف قیمتی ۶۰۳ و ۵۵۰

درتایم یک ساعته حمایت سنگینی در محدوده ۶۳۹ تا ۶۳۱ داریم . همچنین مقاومت مهم در ۶۶۳ . اینها هدفهای قیمتی امروز هستند ولی در تایم یک ساعته موج ۳ صعودی با تارگت ۶۹۲ دارد.

برای میان مدت روند را نزولی میتوان دید.

بهیچوجه پیشنهاد خرید و فروشی ندارم. این وبلاگ برای افرادی که با تحلیل تکنیکال آشنایی ندارند کاربردی ندارد. لطفا خرید و فروش خود را با مطالب وبلاگ انجام ندهید.

اگر فکر میکنید که بازار آتی سکه ارزش کار کردن دارد و میتواند به شما سود برساند شما مجبور هستید ، تاکید میکنم مجبور هستید که اول یاد بگیرید سپس ورود پیدا کنید و در غیر اینصورت مسئولیت اشتباهات خود را بر دوش دیگران نیاندازید.

از ماست که بر ماست.

دیده بان

۱۱:۱۷) پنجره ۶۴۷-۶۳۷ یادتونه ؟ بسته شد. حالا یکی دیگه هم همین نزدیکی ها مونده . ۶۷۴ تا ۶۶۹.

به نطرتون پنجره بالای ۸۰۰ هم بسته میشه؟

 

 

+ نوشته شده در  سه شنبه بیست و ششم اردیبهشت ۱۳۹۱ساعت 10:47  توسط عبدالحکیم بایی  | 

دوشنبه 25 اردیبهشت 91

تمامی تحلیلهای قبلی درباره انس و آتی به قوت خود باقیست . تنها نکته جدید آنست که یک اصلاح قیمتی میبایست رخ میداد که از دیروز شروع گردید. این اصلاح دو هدف ۶۳۳ و ۶۴۷ را در سر دارد.

بالشخصه پیشنهاد نمیکنم وارد این موج اصلاحی بشوید . سررسید تیر ماه به آرامی به پایان عمر خود نزدیک میشود و این یعنی قیمت نقدی برای تیر ماه . تنها یک موضوع میتواند سررسید تیر ماه را به قیمت های بالاتر از ۷۵۰ برگرداند و آنهم مذاکرات غیر سازنده خواهد بود که باید منتظر بود و دید.

دیده بان

+ نوشته شده در  دوشنبه بیست و پنجم اردیبهشت ۱۳۹۱ساعت 8:56  توسط عبدالحکیم بایی  | 

یکشنبه 24 اردیبهشت 91

مطالب وبلاگ امروز بصورت رمزی است. رمز قبلی تا ساعت  ۱۲ اعتبار دارد. رمز جدید در اختیار مشترکان و حامیان وبلاگ و دوستان کلاسهای آموزشی قرار داده خواهد شد.

برنامه های جدید وبلاگ امروز اطلاع رسانی میشود.

تشدید احتمال حمله نظامی آمریکا

موج دوم کاهش قیمت سکه

 به ادامه مطالب مراجعه فرمایید.

 


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  یکشنبه بیست و چهارم اردیبهشت ۱۳۹۱ساعت 5:49  توسط عبدالحکیم بایی  | 

شنبه 23 اردیبهشت 91

قال معصوم (ع) : ما حجت خدائیم بر مردم و حضرت زهرا(س) حجت خداست برما.

تولد یگانه مظهر جامع جمال خداوندی بر عرش نشینان و فرش نشینان مبارک باد.

یادتونه چند روز پیش یک مطلبی در مورد مادر عرض شده بود؟ حالا دوباره بخونید. مادران امشب منتظرند.

انس طلا اولین هفته زیر خط حمایتی قوی ۱۶۱۴ درتایم هفتگی را به پایان رساند. آیا تثبیت رخ میدهد. ظاهرا بله . تحلیل هفته آینده انس را فردا در وبلاگ قرار خواهم داد.

دلار نقدی به خط ۵۰ درصدی فیبو برخورد کرده و نفوذ هم داشته است. سکه نقدی هم همین وضعیت را با خط حمایتی قبلی خود دارد.

واما آتی ، ما ادراک ما ال آتی ؟ نزولی است تمام تحلیلهای قبلی به قوت خود باقیست . شناسایی سود در ۶۲۰ و البته باز هم فروش در ۶۲۴ . چرا ؟ بعدا میگم .

از فردا مطالب مربوط به بازار آتی سکه بصورت رمز ی خواهد بود. البته بخش مربوط به تعیین هدفهای قیمتی منظورم است. این بخش مخصوص دوستان کلاس خواهد بود. و موقتا برای مشترکین سیگنال. این اشتراک تمدید نمیشود. برای اشتراک سیگنال نیز عضو جدید پذیرفته نمیشود.

تغییرات دییگری نیز در وبلاگ وحود خواهد داشت که انشالله فردا اطلاع رسانی خواهد شد.

مطالب جدید امروز را تا ساعت ۴ در بخش نطرات ببینید.

 

+ نوشته شده در  شنبه بیست و سوم اردیبهشت ۱۳۹۱ساعت 10:10  توسط عبدالحکیم بایی  | 

پنج شنبه 21 اردیبهشت 91

برلب جوی نشین وگذر عمر ببین

۲ ماه از سال در حال گذار است و خوش بحال شمایی که یک ششم از کارهای سالتان را طبق برنامه انجام داده اید.

قیمت انس طلا حدود ۱۳ ساعت است که با سطح مقاومتی ۱۵۹۲-۱۵۹۴ در کشمکش است تا ببیند میتواند برآن غلیه کند با خبر. در بهترین شرایط ممکن است انس به محدوده ۱۶۰۰ برسد ولی چارت توانی برای افزایش را در خود نشان نمیدهد. همانطور که در چارت هم میبینید منطقه حمایتی مهم ۱۵۸۵ است که در صورت گذر از آن میتواند تا ۱۵۵۴ ریزش داشته باشد.

قیمتها در آتی سکه خیلی رویایی شده اند. ولی با وجود این، روند فعلا نزولی است. انتظار میرود قیمتها امروز یک اصلاح به محدوده ۶۷۳ داشته باشند . که فرصتی است برای .... .

درصورتی که کندل امروز  انس برای امروز درناحیه کمتر از ۱۵۹۸ قرار بگیرد ریزش انس تشدید خواهد شد .

 

+ نوشته شده در  پنجشنبه بیست و یکم اردیبهشت ۱۳۹۱ساعت 8:36  توسط عبدالحکیم بایی  | 

چهار شنبه 20 اردیبهشت 91

ازتاریخ ۸/۲/۲۰۰۹ که قیمت انس طلا از منطقه ابرهای ایچیموکو به سمت بالا عبور کرده بود تاکنون حتی برخورد با ابرها نیز وجود نداشت ولی ازتاریخ ۴/۳/۲۰۱۲ این برخورد رخ داده و از دیشب انس توانست از خط حمایتی بسیار محکم ۱۶۱۴ به پایین عبور کرده و ازمحدوده ابرهای ایچیموکو خارج شود. این اتفاق در تایم فریم هفتگی در صورت تثبیت در آینده تا ۳-۴ ماه توان افزایشی قیمت انس  بسمت هدفهای رویایی را خواهد کاست. ولی برای این تثبیت دو هفته زمان لازم است. آیا انس تا ۱۲ روز آینده زیر محدوده ۱۶۱۴ باقی خواهد ماند؟

درتایم روزانه نیز موج ۵ نزولی ادامه دارد وفعلا نشانه ای از صعود دیده نمیشود. هدف اول این نزول ۱۵۶۰ را نشانه رفته است.

درتایم ۴ ساعته نیز هدف موج نزولی ۱۵۸۵ دیده میشود ولی در این تایم فریم احتمال صعود تا ۱۶۱۸ دیده میشود که برای انجام آن باید برخی موارد در تکنیکال رخ دهد که فعلا هیچیک دیده نمیشود.

درتایم H1 درمحدوده 1592 تا 1590 یک سطح حمایتی داریم که احتمال افزایش انس از این محدوده حمایتی را بسمت هدف 1606 و 1616 نشان میدهد . عدد PTI که برابر 99 است از تمایل بسیار بالای چارت برای رسیدن به هدف قیمتی 1547 سخن میگوید.

محدوده حمایتی سررسید تیرماه آتی که پریروزگفته بودم تا پایان ساعات معاملاتی دیروز شکسته نشد. محدوده مذکور ۶۷۷ تا ۶۷۳ بود که انتظار میرود با قیمت فعلی انس ( ۱۵۹۳) این سطح حمایتی براحتی و حتی شاید بدون درگیری شکسته شود.

سطوح حمایتی ۶۴۹ و ۶۳۵ در مقابل رسیدن قیمت سکه تیرماه به هدف اولش که ۶۰۵ میباشد مقاومت خواهند کرد. هدف دوم که پیشتر نیز گفته بودم ۵۲۲ است.

البته اگر دل بزرگ بانک محترم مرکزی برای خریداران سکه های پیش فروش شده برحم نیاید و با ترفندی دیگرمانع کاهش قیمت نشود ، این اتفاقات با همراهی انس رخ خواهد داد ولی همراهی دلار به دل این بزرگوار ارتباط دارد.

درصورت گذر از منطقه ۶۷۳ هدفهای بعدی عبارتند از ۶۶۸ - ۶۶۳ - ۶۵۸ . این هدفها در تایم ۱۵ دقیقه دیده میشوند و به همین اندازه هم اعتبار دارند. چارت یک ساعته و ۴ ساعته را نیز میتوانید مشاهده بفرمایید.

یکی از عزیزانی که در کلاسهای مشهد در خدمتشان بودم نموداری را ارسال کرده اند که با توجه به مهم بودنش آنرا برای شما عزیزان نیز میگذارم . نمودار یک ساعته و چهار ساعته ای که ایشان ارسال کرده اند از ریزش حداقل ۶۰ هزار تومانی دیگر حکایت میکند. تنها نکته نگران کننده در این مورد فشرده شدن فنر ریزش قیمتی و عبور از منطقه قیمتهای رویایی و بی سابقه در سررسید تیرماه است. فاندامنتال را هم اگر بخواهیم با موضوع تورم در نظر بگیریم بهیچوجه قیمتهای فعلی تایید بر فروش نمیدهد که هیچ ، بلکه خرید پله ای را هم توصیه میکند . لذا در این مواقع پیشنهاد میکنم بجای کسب سود مثلا ۶۰ هزار تومانی بهتر است ۳۰ هزار تومان کسب کنیم ولی با اطمینان خاطر بیشتر . لذا توصیه میکنم شناسایی سود را مرتبا انجام دهید و پس از بررسی مجدد دوباره وارد موقعیت شود. استراتژی شماره ۱ در این مورد درتایم ۱۵ دقیقه بسیار مفید خواهد بود.

 

دیده بان

۱. به نظرتان از این خبر بخواهیم سود ببریم باید افعال معکوس استفاده کرد ؟؟؟؟

۲. تحلیل سهم بانک ملت در وبلاگ پشتیبان قرار داده شد. آدرس وبلاگ :atitala.loxblog(.com برای مشاهده تحلیل کافیست که در وبلاگ ثبت نام نمایید که تنها با قراردادن ایمیل خودتان در چند ثانیه انجام میشود.

۳. به این خبر توجه کنید. برا همین میگم با دقت حرکت کنید . هر آن ممکن است دوباره سکه یک میلیونی را ببینیم .

۴.  درصورت گذر از منطقه ۶۷۳ هدفهای بعدی عبارتند از ۶۶۸ - ۶۶۳ - ۶۵۸ . این هدفها در تایم ۱۵ دقیقه دیده میشوند و به همین اندازه هم اعتبار دارند.  هر سه در همان ۱۵ دقیقه اول دیده شدند.

۵. یک پنجره باز دیگر در محدوده ۶۷۴۰۰۰ - ۶۶۹۹۰۰ باز شد.

(۱۰:۴۱)  حدود ۴۵۰ خریدار تا ۶۶۰ نشسته اند و مابقی در عدد های پایینتر. حدود ۲۵۰ خربدار در محدوده ۶۴۲و ۶۴۳ منتظرند. حجم کل خریداران ۱۱۰۰

۱۰:۵۷) قیمت نقدی هنوز اعلام نشده ولی حدود ۶۳۵ قیمت دادند.

۶. پالس منفی  ممکنه تابلو سبز بشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

۷. بالاخره پس از ۱ ساعت و۲۰ دقیقه وارد باند بولینگر شد. حالا اگر بخواد نزول را ادامه بدهد را حتتر خواهد بود.

۸. بودجه ثروتمندان

۹. خاک وچوک چه جسارتها !!!!  بابا خیلی جرات داری حرفتو راحت میزنی

۱۰.

 

 

 

 

 

+ نوشته شده در  چهارشنبه بیستم اردیبهشت ۱۳۹۱ساعت 8:13  توسط عبدالحکیم بایی  | 

دوستانه 1

ارزشمندترین وقایع زندگی معمولا دیده نمی‌شوند و یا لمس نمی‌گردند، بلکه در دل احساس می‌شوند.

این ماجرا را دوستم تعریف کرد:
او می‌گفت که پس از سال‌ها زندگی مشترک، همسرم از من خواست که با زن دیگری برای شام و سینما بیرون بروم. زنم گفت که مرا دوست دارد ولی مطمئن است که این زن هم مرا دوست دارد. و از بیرون رفتن با من لذت خواهد برد. زن دیگر که همسرم خواست با او بیرون برم، مادرم بود. او 19سال پیش بیوه شده بود ولی مشغله‌های زندگی و داشتن 3فرزند باعث شده بود که من فقط در موارد اتفاقی و نامنظم به او سر بزنم. آن شب به او زنگ زدم و...
با نگرانی از من پرسید مگر چه شده؟ نگران شده‌بود، گفتم: به نظرم رسید بسیار دلپذیر خواهد بود اگر امشب با هم باشیم...جمعه عصر وقتی برای بردنش می‌رفتم کمی عصبی بودم، او جلوی در خانه ایستاده بود و لباسی را پوشیده بود که در آخرین جشن سالگرد ازدواجش پوشیده بود.


با چهره‌ای روشن همچون فرشتگان به من لبخند می‌زد. وقتی سوار ماشین شد گفت به دوستانش گفته که امشب با پسرم برای گردش بیرون می‌روم و آنها خیلی تحت تاثیر قرار گرفته بودند...به رستورانی رفتیم که خیلی لوکس نبود اما جای دنجی بود. وقتی منو را نگاه می‌کرد، لبخند حاکی از رضایت را بر چهره‌اش می‌دیدم...


به من گفت وقتی کوچک بودیم و با هم رستوران می‌رفتیم، او بود که منوی رستوران را می‌خواند...من هم گفتم حالا وقتش رسیده که تو استراحت کنی و بگذاری من این لطف را در حق تو انجام دهم...هنگام صرف شام گپ و گفت صمیمانه‌ای داشتیم...آنقدر حرف زدیم که سینما را از دست دادیم...وقتی او را به خانه رساندم گفت که باز هم با من بیرون خواهد آمد به شرط اینکه او مرا دعوت کند و من هم قبول کردم...
چند روز بعد مادرم در اثر یک حمله قلبی درگذشت، کمی بعدتر پاکتی حاوی کپی رسیدی از رستورانی که با مادرم آن شب غذا خوردیم به دستم رسید. همراه با یادداشتی که به آن ضمیمه شده بود: نمی‌دانم که آیا در آنجا خواهم بود یا نه ولی هزینه را برای 2نفر پرداخت کرده‌ام یکی برای تو و یکی هم برای همسرت. و تو هرگز نخواهی فهمید آن شب برای من چه مفهومی داشته است، دوستت دارم پسرم.
آن هنگام بود که دریافتم چقدر اهمیت دارد که به موقع به عزیزانمان بگوییم که دوستشان داریم و زمانی که شایسته آنهاست به آنها اختصاص دهیم...به نظرم هیچ چیز در زندگی مهمتر از خداوند و خانواده نیست، زمانی که شایسته عزیزانتان است به آنها اختصاص دهید زیرا هرگز نمی‌توان این امور را به وقت دیگری واگذار نمود.


+ نوشته شده در  چهارشنبه بیستم اردیبهشت ۱۳۹۱ساعت 1:20  توسط عبدالحکیم بایی  | 

سه شنبه 19 اردیبهشت 91

انس طلا در محدوده ۱۶۳۳ با یکی از موینگ اوریجهای خود درگیر است . در اکثر تایم فریمها تمایل به نزول دیده میشود . در تایم یک ساعته هدفهای ۱۶۲۴ و ۱۶۰۹ دیده میشوند برای رسیدن به این هدفها حمایت های ۱۶۳۰ و ۱۶۲۰ را پیش رو خواهیم داشت . مقاومت ۱۶۴۸ نیز یکی از مقاومتهای مهم امروز است.

در آتی سکه روند کلی نزولی است. کندل هارامی دیروز عصر تشکیل شده بود که در وبلاگ اشاره شد. این موضوع احتمال نزول بیشتر به سمت هدفهای پایینتر را نشان میدهد.

قیمت سکه نقدی با یک خط روند صعودی بلند مدت که یکی از سطوح چنگال اندروز نیز میباشد در گیر است . در صورت عبور ازز این خط که دقیقا برروی ۶۴۴ قرار دارد احتمال ریزش تا محدوده ۶۱۲ را دارد. مقاومتهای ۶۵۵ و ۶۸۰ نیز در بالای سر سکه به انتظارش خواهند بود.

دلار نقدی با یک سطح حمایتی قوی در محدوده ۱۶۶۰ تا ۱۶۳۵ در گیر است . و بلافاصله بعد از آن با خط ۵۰ ٪ فیبو در محدوده ۱۶۱۰ در گیر خواهد شد. سطح مقاومتی مهم ۱۷۳۰ میباشد که در بالای سر چارت دلار دیده میشود. روند نزولی فعلی دلار نقدی حداکثر تا ۱۵۵۰ باید ریزش داشته باشددر غیر اینصورت موج شماری فعلی معتبر نخواهد بود. عدد پایین برای عدد pti احتمال تشکیل موج 5 صعودی را کم میکند و در بهترین حالت باید منتظر تشکیل سقف دوقلو باید بود.

دقیقا همین وضعیت در نمودار سکه نقدی نیز دیده میشود و ریزش قیمت حداکثر تا 593 میتواند رخ دهد. در صورت افزایش قیمت سکه به بالای محدوده 685 موج 5 صعودی شروع خواهد شد.

CD ره آورد نوین به همراه نرم افزارهایی که برای این ترم اول دوره غیر حضوری لازم دارید و نیز برخی فایلهای آموزشی امروز برای ثبت نام کنندگان دوره غیر حضوری پست پیشتاز شده است. این دوره از روز یکشنبه 24 اردیبهشت با ارسال مرحله به مرحله فایلهای آموزشی شروع خواهد شد. با توجه به غیر حضوری بودن دوره هر زمانی که دوست داشتید میتوانید به ثبیت نام اقدام فرمایید. طول دوره مذکور یک ماه است.

دوستانی که تمایل به حضور در این دوره آموزشی غیر حضوری دارند برای مشاوره قبل از ثبت نام با شماره 09118679360 تماس حاصل فرمایند.

این دوره شامل کلیه مباحث تحلیل تکنیکال و مباحث مقدماتی فاندامنتال است که برای بازار سهام و آتی سکه و بازارهای بین المللی نیاز خواهید داشت.

درصورت تمایل میتوانید با شرکت در دوره آموزش غیر حضوری از مزایای زیر برخوردار شوید. 
1. آموزش هدفمند در 6 ترم برای فعالیت در بازار سهام و آتی سکه طلا
2.  در هرترم استراتژی های کاربردی مخصوص مطالب ترم و مخصوص هر فرد با توجه به ریسک پذیری و میزان سرمایه  ارایه میگردد
3. با توجه به غیر حضوری بودن دوره امکان استفاده از مطالب آموزشی در اوقات بیکاری خودتان وجود دارد
4. امکان استفاده رایگان از نرم افزار ره آورد نوین در طول دوره 
5. امکان برخورداری از 15 درصد تخفیف درخرید نرم افزار ره آورد نوین 
6. ارائه ومعرفی کلیه نرم افزار های تحلیلی مورد استفاده در هرترم 
7. امکان رفع اشکال اینترنتی 
8. یک جلسه حضوری در هرترم برای ارائه استراتژیها و رفع اشکالها 
9. یک ماه اشتراک رایگان بخش سیگنالهای بازار آتی سکه 
۱۰. آشنایی با بازار و نحوه فعالیت دربازار طلا وسکه
۱۱. حمایت از وبلاگ
هزینه کلاسهای آموزشی غیر حضوری ۳۵۰ هزار تومان میباشد که میتوانید به شماره حساب زیر واریز فرمایید .

شماره حساب : ۱- ۱۲۹۹۸۴۱-۸۰۰ - ۹۴۴۱

شماره کارت : ۶۲۱۹۸۶۱۰۰۱۰۰۸۸۵۲


پس از واریز وجه ، اطلاعات واریزی و آدرس پستی جهت دریافت CD ره آورد نوین را از طریق ایمیل ارسال فرمایید.
ایمیل بنده : ab_ha5674@yahoo.com

دیده بان

۱۵:۵۵) انس یک افزایش قیمت به محدوده حداکثر تا ۱۶۳۸ خواهد داشت. که موج ۴ خواهد بود. گس از اتمام موج ۴ و شروع موج ۵ نزولی هدفهای ۱۶۱۲ متصور خواهد بود. الان ۱۶۲۸است. البته برای این موضوع حداقل ۵ دقیقه بالای ۱۶۲۹ باید بماند

+ نوشته شده در  سه شنبه نوزدهم اردیبهشت ۱۳۹۱ساعت 8:34  توسط عبدالحکیم بایی  | 

دوشنبه 18 اردیبهشت 91

امروز مطالب وبلاگ رمزی نیست. عذرخواهی از دوستانی است که که تا این لحظه ۳۶۸ بار صفحه را رفرش کرده اند. بدلیل مسایل کاری نا خواسته ای که بوجود آمده بود حتی فرصت تایپ ۲ خط عذرخواهی در اول صبح را هم پیدا نکردم. امیدوارم به بزرگی خودتون ببخشید.

دوست بسیار عزیزی هم بنام مجتبی از عدم بروز رسانی وبلاگ و اطلاع رسانی گله مندی کرده بودند که به ایشان کاملا حق میدهم و عذرخواهی مخصوص دارم.

این موضوع و یک موضوع دیگر که در بازار دیروز و ۲-۳ روز قبل بوقوع پیوسته بود درسهایی را برایم داشت. به پاس عذرخواهی این درسها راعرض میکنم تا :

۱. تکراری باشد برای خودم که یادم نرود .

۲. یادم باشد که همواره در زندگی شاگرد باقی بمانم تا بیشتر یاد بگیرم و خودم را به ۲ -۳ تا کلمه استاد استاد گفتن دوستانم نفروشم.

۳. اشاره ای باشد برای شما دوستان که اگر به این موضوع قبلا دقت نکرده باشید ، از این به بعد بیشتر دقت کنید و خدای ناکرده قصد یاد دادن به شما را ندارم.

نکته اول آنکه در بازار خنثی بهترین کار دو چیز است یا بیرون باشیم و منتظر شکار بمانیم . و خود را به آب وآتش نزنیم . یا حفظ موقعیت قبلی در راستای روند .

نکته دوم آنکه در صورتی که در بازار خنثی اگر موقعیتی داشتیم که نخواهیم آنرا ببندیم ، تنها در صورتی این کار را بکنیم که روند میان مدت و روند قبلی آنرا تایید کنند و حدزیان نیز مشخص باشد. الگوهای بازگشتی نیز دیده نشوند.

و نکته آخر آنکه وقتی هدف قیمتی تعیین میشود در این هدف قیمتی از ترید خارج شوم .هرچند این هدف قیمتی هدف اول باشد. ودوباره در اصلاح قیمت وارد موقعیت مشابه قبل گردم. این موضوع هم باعث شناسایی سود میشود و هم از نگرانی های احتمال برگشت روند جلوگیری میکند.

واما چند نکته برای شما دوست عزیز :

۱. در بازار خنثی از انجام معاملات روزانه خودداری کنید.

۲. حد زیان را دوست داشته باشید.

۳. به پیشواز یک الگوی در حال شکل گیری نروید . منتظر بمانید تا الگو کامل گردد وسپس وارد ترید شوید.

۴. نترسید. از سود ترید های پیش بینی شده بر اساس تحلیل جا نخواهید ماند.

۵. نقطه ورود را بسیار دقت کنید.

در معاملات آتی سکه روند نزولی هنوز ادامه خواهد داشت. منظقه ۶۷۷ تا ۶۷۳ منطقه محکم حمایتی است. ضمنا هدف اول این موج های نزولی پس از منطقه فوق بترتیب ۶۶۶ و ۶۵۱ خواهند بود در صورت اصلاح قیمت تا منطقه ۶۹۲ این تحلیل اعتبار دارد. درصورت عبور از ۶۹۲  و تثبیت در تایم یک ساعته هدفهای مقاومتی جدیدی را بررسی خواهیم کرد.

در تایم دوساعته و چهار ساعته هارامی تشکیل شده است که با توجه با قرار داشتن کندل دوم در نیمه پایینی کندل اول و روند نزولی ماقبل ، احتمال تشدید روند نزولی در آینده نزدیک وجود دارد.

با توجه به برنامه زمانی احتمال تعییر قیمتی مهم در سررسید تیرماه برای بازه زمانی ۳ تا ۴ ساعت کاری آینده دیده میشود. ( ۱۶:۵۰ ) قیمت فعلی : ۶۸۲۱۰۰ تومان .

+ نوشته شده در  دوشنبه هجدهم اردیبهشت ۱۳۹۱ساعت 16:14  توسط عبدالحکیم بایی  | 

یکشنبه 17 اردیبهشت 91

کلیه مطالب امروز وبلاگ بصورت رمزی است. رمز قبلا در اختیار کاربران مشترک قرار گرفته است. درصورت تمایل به دریافت رمز ایمیل خود را به شماره ۰۹۱۱۸۶۷۹۳۶۰ ارسال فرمایید.

بنا به درخواست یکی از دوستان کاربر سه سهم در بخش نظرات روز قبل جهت بررسی پیشنهاد شده است. دوستانی که تمایل دارند میتوانند در این مورد نظراتشان را بفرمایند تا با نام خودشان در وبلاگ عرض شود. این سهم ها امروز بررسی و اعلام خواهد شد. دوستانی هم که پیشنها بررسی سهمی را داشته باشند میتوانند در بخش نظرات آنرا اعلام بفرمایند.

درصورت تمایل میتوانید با شرکت در دوره آموزش غیر حضوری از مزایای زیر برخوردار شوید. 
1. آموزش هدفمند در 6 ترم برای فعالیت در بازار سهام و آتی سکه طلا
2.  در هرترم استراتژی های کاربردی مخصوص مطالب ترم و مخصوص هر فرد با توجه به ریسک پذیری و میزان سرمایه  ارایه میگردد
3. با توجه به غیر حضوری بودن دوره امکان استفاده از مطالب آموزشی در اوقات بیکاری خودتان وجود دارد
4. امکان استفاده رایگان از نرم افزار ره آورد نوین در طول دوره 
5. امکان برخورداری از 15 درصد تخفیف درخرید نرم افزار ره آورد نوین 
6. ارائه ومعرفی کلیه نرم افزار های تحلیلی مورد استفاده در هرترم 
7. امکان رفع اشکال اینترنتی 
8. یک جلسه حضوری در هرترم برای ارائه استراتژیها و رفع اشکالها 
9. یک ماه اشتراک رایگان بخش سیگنالهای بازار آتی سکه 
۱۰. آشنایی با بازار و نحوه فعالیت دربازار طلا وسکه
۱۱. حمایت از وبلاگ
هزینه کلاسهای آموزشی غیر حضوری ۳۵۰ هزار تومان میباشد که میتوانید به شماره حساب زیر واریز فرمایید .

شماره حساب : ۱- ۱۲۹۹۸۴۱-۸۰۰ - ۹۴۴۱

شماره کارت : ۶۲۱۹۸۶۱۰۰۱۰۰۸۸۵۲


پس از واریز وجه ، اطلاعات واریزی و آدرس پستی جهت دریافت CD ره آورد نوین را از طریق ایمیل ارسال فرمایید.
ایمیل بنده : ab_ha5674@yahoo.com

دیده بان

۱. قهر دو نماینده

۲. کارگشایی از این به بعد فقط روزهای دوشنبه حراج سکه خواهد داشت. این هفته نیز دوشنبه حراج نخواهد داشت.

۳. واردات دسته بیل و چوب بستنی

۴. بررسی سیگنال ارسالی دیروز : ساعت ۱۶:۳۲ عرض شد که "تثبیت زیر ۶۹۰ در تایم نیم ساعته یعنی هدف ۶۸۰ را میخواهد ببیند . سیگنال در صورتی صحیح است که تثبیت رخ دهد. ضمنا روند کلی نزولی است. " در این زمان سررسید تیر روی قیمت ۶۹۰ در حال ترید بود. پس از تثبیت در تایم نیم ساعته امکان فروش در محدوده ۶۸۸۷۰۰ تا ۶۸۹۳۰۰ وجود داشت. هدف قیمتی ۶۸۰ نیز با اختلاف ۱۰۰ تومان امروز دیده شد. یعنی سود حدود ۹۰ هزار تومان به ازای هر یک قرارداد . امیدوارم دوستان به موقع وارد عمل شده باشند.

۵. مجلس از دولت شکایت کرد

۶. قیمت تیرماه درحال تست مجدد ۶۸۰ است.

۷.  تثبیت انجام شد .رفتیم ۶۶۶

۸. دلار نقدی وارد منطقه حمایتی MOB شد. محدوده این حمایت از 1660 تا 1636 است. و سپس در 1610 خط 50% فیبو را داریم .


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  یکشنبه هفدهم اردیبهشت ۱۳۹۱ساعت 10:5  توسط عبدالحکیم بایی  | 

شنبه 16 اردیبهشت 91

روز ۵ شنبه تحلیل انس طلا برای کاربران وبلاگ ارسال شده بود که ریزش در تایمهای تا ۴ ساعته همگی بصورت دقیق دیده شده بود و جالب آنکه افزایش مجددی که در تایم ۴ ساعته عرض شده بود نیز ، دیده شد. تحلیل کلی انس امروز در وبلاگ گذاشته خواهد شد.

درمورد آتی سکه باید عرض شود که در تایمهای یک ساعته و بالاتر عمدتا ریزش دیده میشود . ولی همانطور که هفته گذشته هم عرض کرده بودم محدوده ۶۹۱ تا ۶۹۶ محدوده حمایتی قوی محسوب میشودو ریزش به کمتر از این محدوده مستلزم تثبیت است در تیم حداقل نیم ساعته .

برای دریافت تحلیل انس هفته گذشته میتوانید این فایل را دانلود کنید.

برای ثبت نام کلاس تحلیل تکنیکل غیر حضوری و مشاوره میتوانید با شماره ۰۹۱۱۸۶۷۹۳۶۰ تماس بگیرید .

دیده بان

۱. حمایتی که عرض شده بود خیلی محکمه ظاهرا . ولی این استحکام بعدا ممکنه دردسرساز بشه بعنوان مقاومت .

+ نوشته شده در  شنبه شانزدهم اردیبهشت ۱۳۹۱ساعت 12:6  توسط عبدالحکیم بایی  | 

پنج شنبه 14 اردیبهشت 91

همانطور که دیروز ساعت ۱۱ در قسمت دیده بان عرض شده بود هدف ۱۶۴۸ برای انس دیده شد و اکنون بسمت هدف بعدی ۱۶۴۱ در حال حرکت است. در تایم فریم های کوتاه مدت هدف ۱۶۳۸ و ۱۶۲۹ نیز برای طلا دیده میشود.

پیوت امروز ۱۶۵۳ میباشد و خطوط حمایت امروز عبارتند از : ۱۶۴۴ - ۱۶۳۶ و ۱۶۲۷ همچنین خطوط مقاومت بجز پیوت نیز عبارتند از : ۱۶۶۲ - ۱۶۷۱ و ۱۶۷۹.

توجه فرمایید که ۱۶۴۵ نیز خط ۳۸.۲٪ فیبو میباشد که در یک ساعت گذشته در مقابل ریزش انس ممانعت میکند.

تحلیل جامع انس طلا از دید تکنیکال برای اعضا کلاس و مشترکین وبلاگ ارسال شده است.

برای ثبت نام در کلاس غیر حضوری تحلیل تکنیکال با تخفیف ۷۵ هزارتومانی تا فردا فرصت دارید. برای اطلاعات بیشتر به پست اول وبلاگ توجه فرمایید.

دیده بان

۱. حجم معاملات دیروز بازار آتی در سررسید تیرماه کمی نگران کننده است. آیا خبری هست که ما بی خبریم ؟

۲. خبری که قابل تامل است بخصوص دو پاراگراف آخرش .

۳. تورم را رصد کنید تا ثروتمند شوید

۴. برطبق این خبر ظاهرا برخلاف بازار آتی سکه ، بازار سهام پر رونق بوده البته از لحاظ حجم . آیا ارتباطی دارند ؟

۵. تقاضای احمدی نژاد برای اجرای فازدوم هدفمندی  خواستم بگم عجبببببببببب دیدم خودتون بخونید بهتره . به تولید کننده باید فشار بیاد تا ..... .

۶.هدف ۱۶۴۱ هم دیده شد.  ولی نمیدونم چرا سیگنال خرید ظاهر شده .

۱۳:۴۹) سیگنال خرید fail  شد.

۷. قیمت های تسویه عبارتست از :

۶۶۵۹۸۳۸ - ۶۸۱۷۲۵۰ - ۶۹۶۷۹۸۳ - ۷۰۸۰۰۷۷

۱۷:۴۱) بسلامتی ۱۶۳۸ دلار هم رویت شد . رفتیم بسمت ۱۶۲۹ .

+ نوشته شده در  پنجشنبه چهاردهم اردیبهشت ۱۳۹۱ساعت 10:54  توسط عبدالحکیم بایی  | 

چهارشنبه 13 اردیبهشت 91

سیستم معاملاتی که هیچ ضرری نداشته باشد ، آنقدر خوب است که نمیتواند واقعی باشد.

خطوط حمایت و مقاومتی زیر را در بازار آتی سکه روی نمودار رسم کنید : ۷۱۷ - ۷۰۲ - ۶۹۱ - ۶۷۵ .

این کانالها فعلا برای آتی سکه کانالهای حرکتی شده است . تثبیت بالای هریک هدف بالاتر را میطلبد و ریزش به زیر هریک هدف پایینتر را دنبال میکند. توان افزایش به بالای ۷۱۷ و یا کمتر از ۶۷۵ وتثبیت در آن منطقه مستلزم خبری است. در کوتاه مدت آتی سکه در همین محدوده تغییر خواهد داشت.

دیده بان

۱۰:۰۶) بازار فعلا روند خاصی را ندارد . امیدوارم معنی حرکت قیمت درمحدوده قیمت تسویه روز قبل را بدانید.

۲. محدوده ۶۹۵ تا ۶۹۱ یک سطح MOB داریم که درصورت عدم شکست به زیر آن بازار مجبور به حرکت بسمت 702 خواهد بود.

۳. توافق احتمالی ایران وآمریکا بر سر پرونده هسته ای

۴. از ساعت ۱۲:۳۰ دیروز تا پایان ساعات معاملاتی سطح بالایی ابرهای ایچیموکو مانع افزایش قیمت به سطوح بالاتر قیمت میشدند و اجازه خروج قیمت به بالای ابرها داده نشده بود. اکنون قیمت درحال تست کردن سطح پایینی ابرها برای شکست خط حمایتی است. این خط دقیقا برروی ۶۹۴ قرار دارد. این سطوح در تایم نیم ساعته دیده میشود.

۵. برگزاری نمایشگاه بورس با شکل و شمایلی جدید

۶. تغییر قیمت بنزین 100 تومانی به 400 تومانی

۷. معاملات ارز در بورس منتفی شد

۸. تداوم بی انگیزگی در بازار

۹. موقعیتهای آربیتراژ

۱۰. اسکناس 50 هزار تومانی

۱۱. آغاز مرحله دوم هدفمندی

۱۲. مخالفت آمرکا باغنی سازی در ایران

(۱۱:۰۶)  سیگنال فروش در انس طلا  طبق استراتژی یک دیده میشود . الان ۱۶۵۵ دلار

( ۱۱:۴۲)  رمز ادامه مطلب برای دوستان کلاس ها و مشترکین سیگنال ارسال شد.

(۱۲:۳۶) هدف قیمتی انس در گام اول ۱۶۴۸ و درصورت تداوم ریزش ۱۶۴۱ میباشد.

----------------------------

 مطالب ذکر شده در ادامه مطلب

 

۱۱:۴۱ ) در صورت عدم نفوذ به کمتر از ۶۹۲ حداکثر تا ساعت ۱۲ ، انبرک کف درتایم یک ساعته تشکیل میشود. که احتمال افزایش قیمت تا ۶۹۷ و ۷۰۲ را نشان میدهد. این سیگنال نیست دوستان خودشان بررسی و در بخش نظرات اعلام بفرمایید.

درتایم یک ساعته سیگنال فروش طبق استراتژی یک دیروز در ساعت آخر معاملاتی صادر شده بود.

۱۱:۵۹) ظاهرا از ترس تشکیل انبرک کف تا ۶۹۶۲۰۰ را قبل از تشکیل تونست بیاد بالا . بنظرم باید در این مناطق فقط باید فروش زد و در محدوده ۶۹۳ خرید . نوسان ۲-۳ هزار تومانی مکرر گرفتن راحتتر از میان مدت فکر کردن شده.

۱۲:۳۸) ۶۹۷ هم زیارت شد. ظاهرا هدف بعدی را در سر دارد.

-----------------------------------------

۱۳. برای این خبر چیزی ندارم بگویم بجز : عجبببببب . بهتره خودتون بخونید بخصوص خط آخرش رو .


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  چهارشنبه سیزدهم اردیبهشت ۱۳۹۱ساعت 10:2  توسط عبدالحکیم بایی  | 

سه شنبه 12/2/91

نقطه ورود به ترید باید براساس روند ، نقاط حمایت و مقاومت ، حجم ویا قوانین فاندامنتال باشد.

سوال اینست : الان بخریم یابفروشیم ؟

تاحدودی به یقین رسیده ام که گرفتن هردو موقعیت فوق برای امروز درطول حداکثر ۱۰ روز آینده به سود خواهد رسید. مگر اینکه در طول این مدت تغییراتی رخ دهد که این مورد را نقض کند.

ولی در چه قیمتی بخریم یا بفروشیم؟ این سوال را براساس جمله اول باید انتخاب کنیم .

دیده بان

۱. دوستانی که در کلاسهای بنده حضور داشته اند برای تبادل نظر به آدرس زیر تشریف بیاورند . این موضوع برای آزمایش امکان وبینار درساعات معاملاتی است.

anymeeting.com/hakimbaee1

 ۲. ( ۱۳:۱۳) حداکثر حدود یک تا دو ساعت آینده باید تغییراتی را شاهد باشیم در قیمت تیرماه

-----------------------

دوستانی سوال کرده بودند که هزینه کلاس غیرحضوری اعلام شود. همانطور که در پست ثابت نوشته شده این هزینه برابر ۳۰۰ هزارتومان برای ثبت نام کنندگان این هفته میباشد. هزینه بدون تخفیف این هفته برابر ۳۷۵ هزارتومان میباشد.

+ نوشته شده در  سه شنبه دوازدهم اردیبهشت ۱۳۹۱ساعت 10:28  توسط عبدالحکیم بایی  | 

دوشنبه 11 اردیبهشت 91

لازم دونستم توضیحاتی را برای کاربران وبلاگ عرض کنم تا برخی شبهات پیش آمده برای برخی عزیزان مرتفع گردد.

هزینه دریافتی بابت ارسال سیگنال معاملات آتی سکه طلا جهت ارسال سیگنال روزانه معاملات نمیباشد. بلکه جهت ارسال سیگنالهای با اطمینان بسیار بالا و نزدیک به قطعی میباشد . در این سیگنالها حد سود و حد ضرر مشخص میباشد. سیگنالها بصورت روز انه ارسال نمیشود . دریافت سیگنالها را به کسانی پیشنهاد میکنم که حداقلی را با تکنیکال آشنایی دارند و توانایی تحلیل اولیه و تحلیل در حین معاملات جهت خروج از معاملات با حداکثر سود و حداقل زیان را دارند. سیگنالهای معاملاتی غیر از تحلیلهای معاملات است که در وبلاگ قرار داده میشود ولی برخی روزها نیز این سیگنالها بدلایل مختلف منجمله عدم امکان اطلاع رسانی بموقع و یا تبلیغات کاری در وبلاگ گذاشته میشود. نمونه این موضوع نیز دیروز رخ داده است که شرط ورود به معامله خرید را اعلام کردم (تثبیت بالای 687 ) و هدف های قیمتی را نیز اعلام کرده بود که هردو هدف نیز دیده شدند.

در نهایت پیشنهاد میکنم بدون کسب تواناییهای اولیه در این بازار ( شامل حداقل آشنایی با تحلیل فاندامنتال و تحلیل تکنیکال ) وارد این بازار نشوید. این آشناییها نیز صرف آشنایی با خطوط حمایت ومقاومت نباید باشد ، بلکه باید در همان حدود اولیه شامل موارد کاربردی دقیقی باشد که در ساعات معاملاتی از آن استفاده کنید.

پیشنهاد میکنم بجای دریافت سیگنال معاملاتی در دوره کلاسهای آموزشی غیرحضوری ثبت نام کنید . بااین کار اولا کلیاتی را با تحلیل تکنیکال آشنا خواهید شد که با توجه به استراتژیهای معاملاتی معرفی شده میتوانید در بازار به کسب سود بپردازید . ثانیا در طول یک ماه بصورت رایگان سیگنالهای معاملاتی را دریافت خواهید کرد. ثالثا با سیگنالهای دریافتی آشنا خواهید شد و برای اشتراک ماههای بعدی تصمیم خواهید گرفت.

حتی دوستانی که برای دریافت سیگنال ثبت نام کرده اند میتوانند با واریز مابه التفاوت هزینه کلاس آموزشی از این امکان استفاده نمایند.

کلاسهای غیر حضوری شامل جزوات آموزشی , معرفی ابزار لازم جهت تحلیل بازار سهام و آتی سکه طلا ، جلسات آموزشی بصورت وبینار ، و یک جلسه حضوری برای معرفی استراتژی و رفع اشکال خواهد بود . سرفصل این دوره را در این لینک قرار خواهم داد. لینک قبلی متاسفانه مشکل دارد.

بر اساس دیتای واقعی معاملات دیروز آتی سکه طلا در یک ساعت آخر براساس رنکو سیگنال خروج از معاملات قبلی فروش صادر شده است. این فروشها قبلا در منطقه 707 باید انجام میشد . براساس رنکو درصورتی که تاکنون شناسایی سود انجام نشده باشد اکنون باید شناسایی زیان نمود. این موضوع به معنای انجام خرید در این نقطه نیست. نقطه ورود به خرید همان محدوده  690 دیروز بود که ساعتها فرصت ورود وجود داشت و همان دیروز هم امکان شناسایی سود وجود داشت. این جو مثبت امروز هم ادامه خواهد داشت ولی پایدار نخواهد بود .

آمار جالب از معاملات دیروز :

1. تفاوت بین قیمت تسویه جفت ماهها قابل تامل است.

2. حداقل قیمت دیروز 681 هزار تومان بود که تعداد 21 معامله در آن انجام شده است.

3.  حداکثر قیمت 710300تومان بوده که تنها یک قرارداد در آن عدد معامله شده است و درگام پایینتر 710200 با 6 معامله را شاهد هستیم .

 اکنون قیمت در یک منطقه مقاومتی MOB قرار دارد. که درصورت عبور از آن میتواند بسمت هدف قیمتی بعدی که مقاومت 735 است حرکت کند. سطح مقاومتی MOB در منطقه 714 – 709 قرار دارد. سطح حمایتی مهم فعلی ۶۹۲ میباشد.

دیده بان

۱. طرح مقدمات ظهور امام زمان(عج)  

۲. (۱۳:۱۹)  ظاهرا از شکستن منطقه مقاومت ناتوان مونده وداره میره برای استراحت .

۳.( ۱۳:۳۲) رفتیم بسمت ۷۰۱ الان ۷۰۴۵۰۰

(۱۳:۵۳) ۷۰۱ زیارت شد. سیگنال از این راحتتر؟

۱۴:۰۰ ) پیش بسوی ۶۹۱. ولی این دیگه سیگنال نیست!! چرا ؟ بعدا میگم

+ نوشته شده در  دوشنبه یازدهم اردیبهشت ۱۳۹۱ساعت 9:42  توسط عبدالحکیم بایی  | 

یکشنبه 10/2/91

باتوجه به استقبال از کلاس غیر حضوری همراه با درخواست به کاهش قیمت تخفیف ۷۵ هزارتومانی را برای کسانی که تا پایان این هفته ثبت نام کنند درنظر گرفتم . ارسال جزوات و مطالب از روز شنبه هفته آینده شروع خواهد شد. وثبت نام کنندگان این هفته از تخفیف مذکور برخوردار میشوند.

----------------------------------------------------------------------

متاسفانه دیروز بدلیل مشکل سیستم کامپیوتری امکان اطلاع رسانی برایم در روند معاملات آتی وجود نداشت . امروز نیز کمی درگیر حل این مشکل هستم.

صرفا جهت اطلاع دوستان عرض میکنم که موج ۴ صعودی فعلی که دیروز شروع شده بود احتمال دارد تا ۶۹۸ و سپس ۷۰۸ ادامه پیدا کند. این موضوع مستلزم تثبیت در تایم ۱۵ دقیقه در بالای منطقه ۶۸۷ است.

درغیر اینصورت حمایت ۶۷۹ و ۶۷۵ و ۶۷۱ را شاهد خواهیم بود.

ریزش تا محدوده ۶۷۹ بمنزله بک تست کاناهای رگرسیون است که دیروز شکسته شد.

دیده بان

۱. چه کسانی نمیخواهند بازار سکه و طلا ارزان نشود

۲. در ۶ خط اول این پست گفته بودم که اعتبار استراتژی "پیروی روز شنبه از یکشنبه " در آتی سکه طلا کاسته شده است. امروز یکی از آن روزها است. واین یعنی اینکه فقط با یک استراتژی یا یک روش در این بازار سود نخواهید کرد. تنوع استراتژی و روشها باعث کاهش ریسک و افزایش سود شما خواهد شد.

۳. قیمت تسویه امروز بترتیب عبارتست از :

6727213 - 6929739 - 6975802 -  7087752

تفاوت بین ماه اردیبهشت با خرداد و تفاوت بین سایر جفت ماهها قابل تامل است.

+ نوشته شده در  یکشنبه دهم اردیبهشت ۱۳۹۱ساعت 10:5  توسط عبدالحکیم بایی  | 

شنبه 9 اردیبهشت 91

داشتن نظم در ترید از مهمترین  ارکان ترید است.

درپی افزایش آمار بیکاری آمریکا - برخلاف پیش بینی کارشناسان مبنی برکاهش - قیمت جهانی انس طلا با افزایش روبرو گردید. همانطور که در وبلاگ پشتیبان عرض شده بود این افزایش قیمتی قابل پیش بینی بود. تحلیل کاملی را از طلا برای هفته آینده در وبلاگ امروز قرار خواهم داد.

بازار معاملات آتی سکه امروز در واکنش به رشد انس احتمال دارد که بتواند تا محدوده ۷۰۸ رشد داشته باشد ولی این افزایش را احتمال میدهم کنترل قیمت نقدی سکه به واسطه دلار تحت الشعاع قرار دهد.

شایعاتی شنیده شده است که بانک مرکزی قصد دارد قیمت خرید خود برای سکه های ثبت نامی را کاهش دهد . این موضوع قطعا با کنترل بازار دلار همراه خواهد بود . درآخرین روز معاملاتی هفته گذشته قیمت دلاربریال به عدد ۱۷۴۸ نیز رسیده بود. درصورت کاهش قیمت دلار تا ۱۷۳۰ براحتی میتوان جو ترس و فروش را دربازار نقدی شاهد بود.

راستی یک سوال بنظرتان بانک میخواهد با این سود خوب ۲۴٪ که بابت اوراق سکه پرداخت میکند ، چگونه از این خرید خود میخواهد در آینده سود کسب کرده و سود اوراق صکوک را بپردازد؟ درقسمت نظرات منتظر نظرات شما هستم.

برای کلاس های تکنیکال آموزش از راه دوره به پست ثابت مراجعه فرمایید. استراتژیهای ارائه شده در این کلاس کاملا کاربردی هستند و بلافاصله میتوانید در بازار از آنها استفاده کنید.

دیده بان

۱. پیمان سپاری ارزی منتفی شد

۲. آغاز برنامه هسته ای عربستان در سال 2012

۳. گزارش وزیر اقتصاد از اجلاس بهاره در واشنگتن

۴. رشد اقتصادی آمرکا کاهش یافته است و احتمال رکود مضاعف و تزریق پول

۵. بحران اقتصادی غرب ادامه دارد

۶. جزئیات کاهش مجدد ارز مسافرتی 

۷. معاملات سکه مشمول مالیات میشود

۸. دولت برنامه ندارد

۹. نگاه مثبت تهران به نشست بغداد

۱۰. چالشهای بازار آتی

۱۱. احتمال پذیرش پروتکل الحاقی

۱۲. بازار ارز

۱۳.

۹. اگر خاظرتان باشد روز ۵شنبه گفته بودم که معتقد به سرمایه گذاری حتب میان مدت در بازار بورس اوراق بهادار نیستم . اینهم دلیلی بعنوان مشت نمونه خروار

+ نوشته شده در  شنبه نهم اردیبهشت ۱۳۹۱ساعت 8:44  توسط عبدالحکیم بایی  | 

جمعه 8 اردیبهشت 91 - قسمت دوم

عصر آدینه بخیر .

همانطور که دیروز عرض شده بود حداکثر تا ساعت ۲۱ دیشب باید موج ۵ صعودی انس طلا شروع میشد. این موضوع را در وبلاگ پشتیبان ( atitala.loxblog) قرار داده بودم . و همانطور که دیدید تا قبل از ساعت ۲۱ هدف اول در موج ۵ صعودی را نیز دید . هدف فعلی نیز عدد ۱۶۷۲ است ولی به احتمال بسیار قوی قبل از  رسیدن به این عدد ، شاهد کاهش به عددهای ۱۶۶۱ و ۱۶۵۷ و ۱۶۵۱ خواهیم بود. این اتفاق بشرطی رخ خواهد داد که تثبیت در زیر محدوده ۱۶۶۲ را شاهد باشیم. عددهای ذکر شده حمایتهای مهم فعلی برای انس هستند. باتوجه به پایان ساعات کاری هفتگی در ساعات آینده ممکن است این اتفاق را از هفته آینده شاهد باشیم. درصورت کاهش به زیر ۱۶۴۹ این تحلیل مجددا برای پیدا کردن اهداف کوتاه مدت باید بررسی شود. اهذاف زکر شده تماما با دید کوتاه مدت هستند.

انتظار میرود درصورت عدم ورود به زیر منطقه ۱۶۶۰ ،قیمت این هفته انس در محدوده ۱۶۶۳ - ۱۶۶۵ بسته شود.

هدفهای قیمتی هفته آینده و روند احتمالی آن را فردا در وبلاگ پشتیبان قرار خواهم داد.

کلاس آموزش تکنیکال گرگان از هفته گذشته شروع شده است. وکلاس جدیدی را در این هفته انشالله شروع خواهیم نمود. درصورت تمایل به ثبت نام با موبایل ۰۹۱۱۸۶۷۹۳۶۰ و یا باشرکت توسعه سبز گلستان ۰۱۷۱۲۳۲۳۲۱۸ خانم حسینی تماس بگیرید. درصورت تماس با خانم حسینی تاکید بفرمایید بابت کلاس تحلیل تکنیکال معاملات آتی سکه قصد ثبت نام دارید.

ظرفیت تور آموزشی تکمیل شده است و جزوات آن فردا برای دوستان ثبت نام کننده ارسال خواهد شد.

کمکهایی را که می توانم در بازار سرمایه انجام دهم تا با دقت و توانایی بیشتری فعالیت نموده و به کسب سود بپردازید در پست ثابت اعلام نموده ام وبیصبرانه منتظر پیشنهادات شما همراه عزیز نیز هستم.

کلاسهای مشهد و تهران بدلیل به حدنصاب نرسیدن فعلا تشکیل نشده اند ولی بنا به پیشنهاد عزیز دیگری طرح دیگری گذاشته ام که آنرا هم میتوانید درپست ثابت ببینید.

+ نوشته شده در  جمعه هشتم اردیبهشت ۱۳۹۱ساعت 20:38  توسط عبدالحکیم بایی  | 

جمعه 8 اردیبهشت 91

ارزش خود را بدانید... 

سخنران مشهوری سمینار خود را با بالا بردن یک اسکناس ۵۰۰ روپیه ای شروع کرد. 

در سالنی که ۲۰۰ نفر حصور داشتند سوال کرد "چه کسی مایل است این اسکناس را به او بدهم؟" همه دستها بالا رفتند. او گفت "قرار است این اسکناس را به یکی از شما بدهم ولی قبل از آن..." سپس شروع به مچاله کردن اسکناس کرد و پرسید: "هنوز کسی می خواهد؟" 

بار دیگر دستها همه بالا رفتند. او ادامه داد: "خوب، حالا چطور؟"، اسکناس را بروی زمین انداخت و با کفشهایش شروع به ساییدن اسکناس کرد. در حالی که کاملاً مچاله و کثیف شده بود آن را برداشت و پرسید: "آیا هنوز کسی این را می خواهد؟" 

دوباره همه دستها بالا رفتند، ادامه داد، "دوستان، همگی شما امروز درس ارزشمندی را آموختید. من هر کاری با پول کردم باز شما خواهان آن بودید چون بهایش کم نشد و هنوز همان ۵۰۰ روپیه می ارزید. خیلی اوقات در زندگی به خاطر تصمیماتی که میگیریم و شرایطی که در مسیرمان ایجاد می شود می افتیم، مچاله می شویم و روی کثیفی زمین می خوریم و آنگاه احساس می کنیم که دیگر ارزشی نداریم. اما هیچ اهمیتی ندارد که چه اتفاقی افتاده و یا خواهد افتاد، شما هرگز ارزشتان را از دست نخواهید داد." 

شما خاص هستید، هیچگاه اجازه ندهید ناامیدی های گذشته بر آرزوهای آینده تان سایه بیفکند. 

"ارزش، فقط زمانی یک ارزش است که بهایش قدر دانسته شود"

 

+ نوشته شده در  جمعه هشتم اردیبهشت ۱۳۹۱ساعت 0:37  توسط عبدالحکیم بایی  | 

تحلیل تکنیکال فولاژ

بنا به درخواست یکی از عزیزان کاربر وبلاگ تحلیلی از سهم فولاژ در زیر ارائه شده است. قبل از عرض مطلب تاکید میکنم که بنده بالشخصه فعالیت زیادی دربازار سهام ندارم و تنها در مواردی که اطمینان زیادی به سهمی که بتواند درکوتاه مدت سود مناسبی را بدهد وارد میشوم.

حتما شنیده اید که در بازار سهام باید دید بلند مدت داشته باشید . با این موضوع در شرایطی موافق هستم و نه همیشه . این شرایط عبارتند از :

۱. سهم فاندامنتال خوبی داشته باشد.

۲. تنها بخش اندکی از سرمایه کلی شخص وارد این بخش شود. مثلا چیزی حدود ۱۵ تا ۲۰ درصد از یک سرمایه غیر ترسو.

۳. درنقطه مناسبی وارد سهم مذکور شده و نقطه ورود حتی الامکان بهینه باشد. حد سود وحد ضرر نیز مشخص شده باشد.

۴. درصورتی که موارد فوق را نخواهم رعایت کنم ، تنها زمانی اقدام به دید بلندمدت داشتن - وحتی میان مدت - خواهم نمود که بازار سرمایه بنده را یک میلیاردر ـ البته نه یکی بلکه چندین ده میلیارد - کرده باشد وبخواهم در یک شرکت قوی سرمایه گذاری کرده و شریک شوم.

آنچه که از چارت سهم فولاژ برمی آید آنست که یک موج ۴ نزولی از منطقه ۳۹۰۰ ریال شروع شده است و این موضوع در محدوده ۳۶۵۰ ریال تایید قطعی گردیده است. این موج ۴ نزولی حداکثر هدف ۲۹۸۰ را در سرخواهد داشت . یک منطقه حمایتی قوی در محدوده ۳۱۸۰ - ۳۱۳۰ قرارداد که هدف فعلی این سهم میباشد. ولی قبل از این هدف درمنطقه  ۳۲۸۰ نیز حمایت خواهیم داشت.

باتوجه به شکسته شدن کانال صعودی به پایین ، برگشت تا محدوده ۳۴۸۰ ریال تنها به منزله بک تست کانال صعودی خواهد بود . برای اطمینان از اتمام موج ۴ نزولی باید این سهم تا منطقه ۳۵۸۰ حمایت شود.

پس از شروع موج ۵ صعودی هدف اولیه این سهم قیمتهای ۴۰۵۰ و ۴۶۴۰ خواهد بود. انتظار میرود حداکثر ظرف چند روز آینده موج ۴ به اتمام برسد. درحالت خوش بینانه ممکن است ظرف دوروز آینده و درحالت بدبینانه ظرف ۱۵ روز آینده باید موج ۵ صعودی آغاز گردد.

برای کسب اطلاعات تکمیلی میتوانید به نمودار شماره ۱  و نمودار شماره ۲ توجه بفرمایید.

 

+ نوشته شده در  پنجشنبه هفتم اردیبهشت ۱۳۹۱ساعت 19:2  توسط عبدالحکیم بایی  | 

پنج شنبه 7 اردیبهشت 91

تحلیل امروز انس طلا را در وبلاگ جدید من باآدرس زیر مطالعه فرمایید.وبلاگ جدید بجز پشتیبانی وبلاگ حاضر ، امکان عضویت برای شما را نیز دارد.

atitala.loxblog

-----------------------------------------------------

نشست بانک مرکزی دیروز باسخنان برنانکه به پایان رسید . شاید تنها دلیلی که از لحاظ فاندامنتال باعث برگشت قیمت از ۱۶۲۳ دلار به بالا گردید اشاره برنانکه به احتمال خرید اوراق قرضه بود. امروز هم آماربیکاری اعلام میشود که تاثیر زیادی بر قیمت انس دارد.

تحلیل تکنیکال انس امروز بعد از پایان ساعات معاملاتی آتی سکه طلا ارائه خواهد شد.

قیمت تیرماه درمعاملات آتی سکه طلا با DMA برخورد کرده است که احتمالا تا 706 افزایش خواهد داشت  ولی روند نزولی موج 5 هنوز باید ادامه داشته باشد.

دیده بان

۱. قیمت انس طلا برای کوتاه مدت و حتی شاید برای همین آخر هفته نشان از صعود دارد و این موضوع ابتدا با مقاومت ۱۶۵۶ برخورد خواهد کرد و درصورت تثبیت بالای این عدد هدفهای بعدی ۱۶۶۶ و سپس ۱۶۷۲ خواهد بود .

+ نوشته شده در  پنجشنبه هفتم اردیبهشت ۱۳۹۱ساعت 11:0  توسط عبدالحکیم بایی  | 

سه شنبه 5 اردیبهشت 91

قیمت جهانی انس طلا درشروع کاری خود در این هفته ، دیروز به عدد حیاتی ۱۶۲۰ خود نزدیک شد و دوباره در ۱۶۲۳ حمایت شده و به بالا برگشت. نفوذ و تثبیت قیمت طلا به زیر عدد ۱۶۱۵ کمی نگران کننده خواهد بود . عدد ۱۶۳۵ پیوت امروز قیمت طلا است. حمایتها در محدوده ۱۶۲۰ و ۱۶۱۰ و ۱۶۰۲ قرارگرفته اند و مقاومتها نیز در محدوده ۱۶۴۶ ، ۱۶۵۵ و ۱۶۶۶ منتظر قیمت طلا هستند.

درسررسید تیرماه آتی سکه طلا ، موج ۵ نزولی که شروع آن از ۷۲۲ قطعی شده بود هنوز ادامه دارد . دیروز برخلاف آنچه که عرض شده بود خط روند صعودی که در حال شکل گیری و ساختن کفهای  محکمی بود شکسته شد و روند نزولی موج ۵ بر این خط غالب گردید. با توجه به قیمت خرید بانک مرکزی برای سکه های نقدی کف قیمتی تقریبا مشخص است . لذا برخلاف هدفهای قیمتی که درتایم یک ساعته برای موج ۵ نزولی دیده میشود ، احتمالا سررسید تیر در شرایط فعلی حاکثر تا ۶۷۵ توان کاهش خواهد داشت . مگر آنکه تغییری در یکی از دو عامل دخیل در قیمت سکه پیش بیاید. ۷۰۶ و ۷۱۲ و ۷۱۵ نیز مقاومتهای این سررسید با دید کوتاه مدت هستند . در دید میان مدت هم عددهای ۷۲۳ و ۷۴۱ مقاومتهای این سررسید هستند. ۶۹۱ و ۶۷۷ نیز حمایتهای سررسید تیرماه آتی سکه میباشند.

دلار نقدی نیز ظاهرا درحال حرکت به سمت حمایت محکم خود در محدوده ۱۷۳۰ میباشد. قیمت سکه نیز دیروز به حمایت محکم ۶۸۹ برخورد کرده است و درصورتی که حمایت نشود میتواند تا ۶۶۶ ریزش را ببیند . ولی درصورت حمایت شدن تا ۷۱۲ رشد خواهد داشت.

با توجه به درخواست برخی از دوستان مبنی بر ارائه تحلیل در مورد سهام ، عزیزانی که سهم خاصی مورد نظرشان باشد میتوانند در بخش نظرات اعلام فرمایند تا بررسی و ارائه گردد.

دیده بان

۱. استقبال مردم از گزینه های پیشنهادی بانک مرکزی !!!

۲. با توجه به اینکه دلیل خاصی بر کاهش قیمت نقدی دلار پیدا نمیکنم ، پیش بینی اینکه قیمت در زیر عدد ۱۸۰۰ دوام بیاورد درشرایط فعلی که تنشهای سیاسی داخلی ، موج تورم روز افزون و ... وجوددارند چندان منطقی بنظر نمیرسد. با توجه به آنکه یکی از دلایل ریزش قیمتی دیروز آتی سکه طلا به محدوده ۷۰۰ هزارتومان کاهش قیمت انس به منطقه ۱۶۲۵ بود ، این احتمال میرود که قیمتها امروز مجددا به محدوده ۷۰۷ تا ۷۱۰ برگردد. مگر آنکه دوستان رانت دار از قیمت های دلار نقدی اخبار خاصی داشته باشند.

۳. استیضاح وزیر کار در برزخ

۴. تحلیل بنیادی توکاریل  این سهم امروز عرضه میشود.

۵. صنایع جلودار بورس

۶. رفتار احمدی نژاد با درآمد ارزی

۷. انتقاد هاشمی از فضای حاکم بر کشور

۸. مشتریان ایران گزینه های دیگری را جستجو میکنند و همچنین چین و کره جنوبی نیز واردات خود را کاهش میدهند

۹. آیا احمدی نژاد دادگاهی میشود ؟

۱۰. مجلس میتواند نصفه روزه رییس جمهور را کنار بگذارد

۱۱. نمیتوان از کنار این خبر بسادگی گذشت

۱۲. این قضیه پنجره و بسته شدن آن در چارت آتی ظاهرا خوب جواب میده . افزایش قیمیتی چند روز گذشته  به زیبایی دو پنجره ایتدای هفته قبل و انتهای هفته ماقبلتر را پوشش داده است. ولی یک پنجره نیز در فاصله محدوده ۸۳۷ تا ۸۴۴ باز مانده است که باید منتظر بسته شدنش ماند. این موضوع در تایم H4 دیده شده است.

۱۰:۴۱ ) قیمت چند لحظه پیش روی ۶۹۸۹۰۰ بود . اومدم بنویسم که قیمت تا ۷۰۱۴۰۰ بالا خواهد رفت و شاید هم تا ۷۰۴۵۰۰ که زمان تایپ مطلب اجازه نداد اولی را اطلاع رسانی کنم. آیا دومی را خواهد دید؟

۱۸:۰۸) قیمتهای تسویه بترتیب عبارتند از :

6838970 - 6888889 - 6947604 - 7090923

+ نوشته شده در  سه شنبه پنجم اردیبهشت ۱۳۹۱ساعت 8:31  توسط عبدالحکیم بایی  | 

دوشنبه 4 اردیبهشت 91

خروج با حدضرر بخشی طبیعی از معامله در بازار سرمایه است و اشتباه کردن پایان دنیا نیست. مهم نمودار کلی حسابتان در پایان روز ، ماه ویا سال است. بستگی دارد به اینکه سرمایه گذاریتان را با چه دیدی انچام میدهید.

هر انس طلا درحال حاضر ۱۶۴۲ درحال معامله شدن است. تحلیل قیمت جهانی انس در روز شنبه در وبلاگ قرارداده شده بود که پیش بینی های میان مدت و بلندمدت آن کماکان صادق است. در بازه کوتاه مدت انس درگیر عبور از منطقه ابرهای مقاومتی ایچیموکو قرار دارد که برای این موضوع باید تا ۱۶۴۵ بالارفته و تثبیت بشود. ۱۶۴۳ عدد پیوت است. مقاومتها عبارتند از ۱۶۴۴ و ۱۶۵۲ حمایتها نیز عبارتند از ۱۶۴۰ و ۱۶۳۲.

قیمت بازر نقدی دلار و سکه درحال کاهش قیمت به آرامی است. خرید بانک مرکزی در عدد ۶۳۷ یک کف محکمی را در این منطقه برای سکه ایجاد نموده است. لذا قیمت سکه نقدی دربازار و آتی تکلیفش تا حدودی مشخص است. مگر اینکه تغییری در انس یا دلار بوجود بیاید که بازار نیز به همراه بانک مرکزی قیمت را پایینتر بیاورند .

در آتی سکه و سررسید تیرماه بنظر میرسد موج ۵ نزولی شروع شده است. البته به یک نکته ای که دیروز هم اشاره کرده بودم دقت فرمایید که بازار آتی سکه  در حال ساختن دره بالای دره و قله بالای قله است. هرچند این کار را در یک روند نزولی درحال انجام است ولی برآیند آن یک خط روند صعودی شده است.

وجه تضمین قراردادهای آتی سکه از روز شنبه برابر ۲۴.۰۰۰.۰۰۰ ریال خواهد بود.

دیده بان امروز را در بخش نظرات منتظر باشید .

+ نوشته شده در  دوشنبه چهارم اردیبهشت ۱۳۹۱ساعت 7:55  توسط عبدالحکیم بایی  | 

یکشنبه 3 اردیبهشت 91

یکی از استراتژیهایی که در بازار آتی سکه استفاده میشود آنست که : روند روز شنبه ها در روز یکشنبه ادامه پیدا میکند.

دلیل این استراتژی بر این استوار است که با توجه به ثابت ماندن قیمت جهانی انس طلا در این دو روزز ، تنها متغییر قیمت دلار بریال - البته بجز متغییر جو سیاسی و اقتصادی کشور - میباشد. ولی مدتی است که بدلیل انتطارات معامله گران به افزایش یا کاهش ناگهانی قیمت دلار این استراتژی کمی از اعتبارش کاسته شده است.

مدت زیادی قیمت دلار در محدوده ۱۹۰۰ جا خوش کرده بود. ولی بعد از شروع سال ۹۱ این منطقه حمایتی به محدوده ۱۸۰۰ تغییر مکان داده است. با توجه به شکست و تثبیت در زیر منطقه ۱۸۵۰ بنظر نمیرسد افزایش قیمتی به بالای این منطقه را در محدوده زمانی کوتاه مدت و حداقل تا پایان نشست بعدی ۵+۱ شاهد باشیم . از طرفی قیمت جهانی انس طلا نیز مدتی است که در محدوده ۱۶۳۰ تا ۱۶۵۰ روندی خنثی پیدا کرده است. باتوجه به مسایل مختلف که در سطح کلان دیده میشود ، احتمال بازگشت سکه به بالای ۷۳۵ و ارز به بالای ۱۹۰۰ در بازه زمانی یک ماه آینده کمی دور از ذهن است. مگر آنکه قیمت جهانی انس طلا تغییر ناگهانی داشته باشد که آنهم با توجه به نزدیک بودن انتخابات آمریکا ، تغییردر جهت افزایش دور از ذهن بنظر میرسد.

قیمت سکه آتی در چند روز گذشته قله بالای قله و دره بالای دره در چارت خود را درحال تشکیل است . این موضوع میتواند بیانگر افزایش آرام قیممتی در آتی باشد که آرام بودن آن نیز بدلیل انتطار کاهش قیمتی سکه در کوتاه مدت توسط معامله گران بوده که با وجود تحویل سکه های پیش فروش شده توسط بانک مرکزی هنوز عملی نشده است. افزایش قیمتی نیز بجز دلیل تکنیکال که مبنی بر ادامه موج ۴ اصلاحی است ، یک دلیل دیگر دارد که به فاصله اندک سررسیدهای تیرماه و مرداد ماه با قیمت نقدی برمیگردد.

دیده بان

۱. استیضاح کنندگان وزیر کار 3 روز فرصت دارند.

۲. قیمتها در محله احمدی نژاد هم افزایش یافته است.

۳. درآمد دردسرساز

 ۱۰:۳۰) عدد های مهم تیرماه برای امروز عبارتند از مقاومت ۷۲۷۵۰۰ و ۷۳۱۰۰۰ - حمایت ۷۲۳۰۰۰ و ۷۱۹۵۰۰ .

 ۱۱:۲۱) سیگنال به مشترکین ارسال شد.

سیگنال ارسال شده امروز به مشترکین : قیمت در لحظه ارسال و تا یک ساعت بعد در محدوده ۷۱۹-۷۲۰

۱۱:۱۷ ---> سیگنال فروش دیده شد. حد ضرر ۹ هزارتومان

۱۱:۳۲ ---> حد ضرر ۷۲۵ حد سود ۷۱۲

+ نوشته شده در  یکشنبه سوم اردیبهشت ۱۳۹۱ساعت 8:45  توسط عبدالحکیم بایی  | 

شنبه دوم اردیبهشت 91

همانطور که روز 5 شنبه گفته بودم 737 مقاومتی است که براحتی شکسته نخواهد شد ولی پنجره ایجاد شده در این منطقه نیز باید بسته شود.

طبق چارت آتی سکه در سررسید تیرماه قیمت های هدف که دیده نشده اند عبارت بودند 740 و 785 . هرچند تا محدوده 860 نیز اجازه گسترش موج 4 درشرایط فعلی دیده میشود. ازطرف دیگر خط DMA نیز بسمت پایین درتایم یک ساعته شکسته شده و این احتمال وجود دارد که موج 4 تمام شده باشد و وارد موج 5 نزولی شده باشیم ولی هیچیک از این موارد هنوز قطعی نشده است. درصورت تشکیل یک کندل یک ساعته کاملا در زیر منطقه 725 آنگاه میتوان با حد زیان 4 هزار تومان در کندل بعدی وارد موقعیت فروش شد. ولی با توجه به

1.      اعلام قیمت بازار نقدی در ساعت 11:30

2.      فاصله اندک تیرماه با قیمت نقدی

ممکن است براحتی این حد ضرر دیده شود. لذا پیشنهاد میگردد تا تایید یک نقطه ورود بهینه از ورود به موقعیت جدید خودداری گردد.

قیمت سکه نقدی دربهترین حالت تا 725 میتواند رشد داشته باشد ولی درصورت گذر از این محدوده ، تا محدوده 775 نیز تمایل رشد خواهد داشت.

قیمت دلار نیز با شیب بسیار اندک در چندروز گذشته درحال کاهش است ولی حمایت 1800 و مقاومت 1856 برای قیمت نقدی بسیار مهم هستند.

شرایط فعلی بازار سکه وارز و طلا برخلاف بازارهای دیگر بدلایل فاندامنتالی قدرت رشدشان کنترل شده است . این کنترل تا کی ادامه خواهد داشت نمیدانم ولی هرچه بیشتر طول بکشد حرکت افزایشی آن نیز بعدا بیشتر خواهد بود.

سیگنال معاملات امروز پس از شروع بازار درصورت تایید ، به اطلاع مشترکان رسانده خواهد شد. کسانی که میخواهند جدید ثبت نام کننند ، پس از واریز وجه به شماره حساب ذکر شده در پست اول وبلاگ مشخصات خودرا سریعا ارسال فرمایند.

دیده بان

۱. بانک سکه را 636 میخرد؟ خیلی عجیبه . یعنی میخوان چکار کنند؟ یعنی رفتیم برای موج ۵ ؟

۲. بازار نه حال بالا را دارد نه پایین را . درمحدوده ۷۲۰ - ۷۲۵ بالا پایین میشه . نکته مهمش اینه که بالای ۷۲۵ مونده

۳. عدد ۷۳۷ که ۴شنبه گفته بودم را دارد تست میکند . درصورت تثبیت موج ۴ ادامه داشته است. درصورت تثبیت

۴. موج گرانی مسکن

۵. چر سخنرانی احمدی نژاد کنسل شد؟

۶. سردرگمی سیاستهای پولی 91

۷. پیش بینی حرکت بعدی بانک مرکزی

۸. تحلیل بنیادی بیمه پاسارگاد

 

۹. بازگشت از نیمه راه

+ نوشته شده در  شنبه دوم اردیبهشت ۱۳۹۱ساعت 8:24  توسط عبدالحکیم بایی  | 

اخبار روز اول ماه دوم سال 91

+ نوشته شده در  جمعه یکم اردیبهشت ۱۳۹۱ساعت 18:53  توسط عبدالحکیم بایی  | 

مطالب قدیمی‌تر